Žebříček jednotlivců

* při stisknutí názvu družstva se zobrazí seznam hráčů konkrétního družstva
* při najetí na koeficient se zobrazí statistiky hráče napříč třídami


celkem hráčů: 324, celkový počet utkání: 7621, počet oddílů: 22, počet družstev: 47
pořadí hráč družstvo zápasy výhry prohry koeficient
1. Kovačík Roman TJ Kožušany 80 74 6 906,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 80 74 6 906,00
2. Pospíšil Antonín SPŠ a SOU Uničov 75 64 11 801,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 75 64 11 801,00
3. Kolář Jakub Tatran Litovel 75 63 12 792,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 75 63 12 792,00
4. Mynařík Alfons Sportklub Štarnov 72 62 10 774,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 72 62 10 774,00
5. Běhal Jeroným Sportklub Štarnov 80 62 18 665,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 80 62 18 665,00
6. Strážnický Martin Sokol Náměšť n.H. 76 62 14 655,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 76 62 14 655,00
7. Stráněl Oldřich SPŠ a SOU Uničov 101 86 15 645,50
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 32 25 7 267,50
VP 2 69 61 8 378,00
8. Nohejl Tomáš Sokol Nový Svět OL 112 85 27 642,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 63 40 23 366,00
VP 2 49 45 4 276,00
9. Uvízl Radek Tatran Litovel 79 56 23 617,50
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 79 56 23 617,50
10. Kusmič Vlastimil Granitol Mor.Beroun 66 49 17 532,50
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 66 49 17 532,50
11. Mazal Petr TTC Heyrovského OL 64 46 18 505,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 64 46 18 505,00
12. Belant Vladislav ml. TJ Kožušany 102 72 30 491,25
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 44 27 17 250,00
VP 2 58 45 13 241,25
13. Skočík Lukáš Sokol Náměšť n.H. 66 43 23 487,50
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 66 43 23 487,50
14. Škvor Ondřej Sokol Nový Svět OL 84 53 31 486,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 84 53 31 486,00
15. Zuština Lukáš Z.Hnoyland Hnojice 113 59 54 484,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 75 29 46 324,00
VP 2 38 30 8 160,00
16. Chytil Miroslav Sokol Nový Svět OL 59 43 16 470,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 59 43 16 470,00
17. Kabelík Tomáš Velký Týnec 84 48 36 456,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 84 48 36 456,00
18. Půr Martin Sokol Křelov 84 48 36 456,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 84 48 36 456,00
19. Mišun Miroslav Sportklub Štarnov 78 62 16 439,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 32 18 14 172,00
VP 2 46 44 2 267,00
20. Glücková Lenka Granitol Mor.Beroun 38 35 3 429,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 38 35 3 429,00
21. Suchý František SPŠ a SOU Uničov 103 64 39 426,50
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 35 14 21 154,00
VP 2 68 50 18 272,50
22. Naňák Libor Sportklub Štarnov 86 50 36 422,55
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 70 41 29 386,00
VP 2 16 9 7 36,55
23. Hynek Ondřej Velký Týnec 80 43 37 418,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 80 43 37 418,00
24. Acler Tomáš TJ Kožušany 79 65 14 413,60
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 4 3 1 22,10
VP 2 75 62 13 391,50
25. Rybnikář Petr TJ Kožušany 74 44 30 412,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 74 44 30 412,00
26. Londin Igor ml. TJ Kožušany 76 43 33 410,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 76 43 33 410,00
27. Trbušek Jiří Granitol Mor.Beroun 67 59 8 408,73
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 42 35 7 367,50
VP 3 25 24 1 41,23
28. Hájková Iveta TJ Kožušany 107 89 18 402,10
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 10 6 4 47,60
VP 2 55 45 10 237,50
VP 3 42 38 4 117,00
29. Čerešňa Michal TJ Velký Újezd 116 49 67 397,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 74 20 54 268,00
VP 2 42 29 13 129,00
30. Šoupal Tomáš ml. Sokol Náměšť n.H. 68 43 25 394,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 68 43 25 394,00
31. Čikl Ivan Tatran Litovel 79 39 40 392,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 79 39 40 392,00
32. Šolle Radovan Z.Hnoyland Hnojice 67 40 27 374,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 67 40 27 374,00
33. Dvouletý Daniel TJ Velký Újezd 86 33 53 370,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 86 33 53 370,00
34. Pavlica Zdeněk Sportklub Štarnov 83 60 23 363,78
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 55 35 20 320,00
VP 3 28 25 3 43,78
35. Dokoupil Ladislav Sokol Křelov 67 38 29 362,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 67 38 29 362,00
36. Srňan Jozef SPŠ a SOU Uničov 66 38 28 360,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 66 38 28 360,00
37. Kocurek Jiří SPŠ a SOU Uničov 71 34 37 346,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 71 34 37 346,00
38. Šopík Jiří TTC Heyrovského OL 59 38 21 346,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 59 38 21 346,00
39. Fišara Pavel Sokol Křelov 89 47 42 341,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 48 21 27 222,00
VP 2 41 26 15 119,00
40. Strohalm Zdeněk Sokol Grygov 60 55 5 337,50
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 60 55 5 337,50
41. Malec Jan Sokol Nový Svět OL 120 91 29 325,63
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 2 1 1 8,50
VP 2 64 45 19 199,00
VP 3 54 45 9 118,13
42. Kořenek Václav Z.Hnoyland Hnojice 71 27 44 304,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 71 27 44 304,00
43. Milar Luděk TJ Kožušany 72 56 16 300,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 72 56 16 300,00
44. Žák Radomír Sokol Neředín 68 56 12 295,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 68 56 12 295,00
45. Hynek Jiří Velký Týnec 106 40 66 293,88
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 72 13 59 222,00
VP 3 34 27 7 71,88
46. Svozil Pavel Sportklub Štarnov 123 85 38 284,20
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 1 0 1 1,70
VP 2 44 27 17 125,00
VP 3 78 58 20 157,50
47. Aujeský Marek Sokol Křelov 75 32 43 278,75
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 59 19 40 232,00
VP 2 16 13 3 46,75
48. Aberl Jiří Z.Hnoyland Hnojice 113 68 45 273,63
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 18 4 14 51,00
VP 2 67 39 28 184,00
VP 4 28 25 3 38,63
49. Zuština David Z.Hnoyland Hnojice 89 52 37 261,80
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 12 4 8 40,80
VP 2 77 48 29 221,00
50. Koutný Jiří TJ Kožušany 102 73 29 260,75
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 2 1 1 8,50
VP 2 47 33 14 146,00
VP 3 53 39 14 106,25
51. Rašner Tomáš TTC Heyrovského OL 63 22 41 258,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 63 22 41 258,00
52. Spurný Tomáš Sokol Neředín 132 73 59 257,50
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 68 32 36 164,00
VP 3 64 41 23 93,50
53. Adamko František TJ Velký Újezd 83 14 69 250,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 83 14 69 250,00
54. Rádek Ivo Granitol Mor.Beroun 50 23 27 238,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 50 23 27 238,00
55. Kubenz Petr Sportklub Štarnov 62 40 22 232,45
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 8 1 7 18,70
VP 2 54 39 15 213,75
56. Kočí Miroslav Velký Týnec 104 16 88 229,98
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 84 7 77 210,00
VP 3 20 9 11 19,98
57. Tkaczik Jan Z.Hnoyland Hnojice 30 20 10 225,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 30 20 10 225,00
58. Glück Roman Granitol Mor.Beroun 43 23 20 224,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 43 23 20 224,00
59. Nykl Stanislav Sportklub Štarnov 61 44 17 223,25
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 4 0 4 6,80
VP 2 51 38 13 206,25
VP 3 6 6 0 10,20
60. Duda Petr TTC Heyrovského OL 60 16 44 216,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 60 16 44 216,00
61. Kursa Jiří Granitol Mor.Beroun 61 52 9 215,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 19 12 7 93,50
VP 3 42 40 2 121,50
62. Koutný Marek Sportklub Štarnov 86 38 48 205,60
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 8 0 8 13,60
VP 2 78 38 40 192,00
63. Chabičovský Marek Sokol Šternberk 82 41 41 205,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 82 41 41 205,00
64. Navrátil Roman Tatran Litovel 104 32 72 205,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 58 4 54 140,00
VP 3 46 28 18 65,00
65. Procházka Zdeněk Sokol Nový Svět OL 42 20 22 204,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 42 20 22 204,00
66. Kučera Lukáš Tatran Litovel 85 52 33 201,15
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 23 8 15 79,90
VP 3 62 44 18 121,25
67. Pavela Ondřej Granitol Mor.Beroun 64 50 14 199,45
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 17 8 9 69,70
VP 3 47 42 5 129,75
68. Šoupal Tomáš st. Sokol Náměšť n.H. 46 25 21 198,30
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 32 17 15 166,00
VP 2 14 8 6 32,30
69. Pacák Jiří Sokol Nový Svět OL 84 38 46 198,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 84 38 46 198,00
70. Lang Rudolf Sokol Náměšť n.H. 74 35 39 197,90
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 18 3 15 45,90
VP 2 56 32 24 152,00
71. Králík Stanislav SPŠ a SOU Uničov 89 32 57 195,50
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 9 2 7 25,50
VP 2 80 30 50 170,00
72. Poprach Vojtěch TJ Kožušany 48 31 17 194,25
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 16 8 8 68,00
VP 2 32 23 9 126,25
73. Suchánek Marek st. TJ Kožušany 73 62 11 194,25
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 3 73 62 11 194,25
74. Vystavěl Jakub Senice 86 48 38 193,20
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 61 35 26 166,00
VP 3 25 13 12 27,20
75. Koutný Jaroslav Senice 65 42 23 191,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 65 42 23 191,00
76. Kolisko Vlastimil Sokol Nový Svět OL 50 15 35 190,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 50 15 35 190,00
77. Marek Michal Senice 66 41 25 189,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 66 41 25 189,00
78. Němčák Mikuláš TJ Kožušany 40 18 22 188,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 40 18 22 188,00
79. Suchomel Petr Sokol Nový Svět OL 36 19 17 186,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 36 19 17 186,00
80. Cagášek Pavel Z.Hnoyland Hnojice 46 15 31 182,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 46 15 31 182,00
81. Kvapil Miroslav TTC Heyrovského OL 51 13 38 180,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 51 13 38 180,00
82. Aberl Jan Z.Hnoyland Hnojice 71 39 32 175,40
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 67 35 32 172,00
VP 4 4 4 0 3,40
83. Sléžka Miloš TJ Velký Újezd 83 24 59 175,30
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 20 3 17 49,30
VP 2 63 21 42 126,00
84. Gabrhel Vladimír st. Sokol Šternberk 87 40 47 172,35
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 76 29 47 163,00
VP 4 11 11 0 9,35
85. Kovář Daniel TJ Velký Újezd 111 49 62 171,38
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 72 20 52 132,00
VP 4 39 29 10 39,38
86. Dědek Jaroslav Bělkovice 83 63 20 170,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 3 83 63 20 170,00
87. Kolcun Ondrej Sokol Grygov 40 32 8 170,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 40 32 8 170,00
88. Bauer František Sokol Neředín 99 34 65 168,80
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 79 22 57 145,00
VP 3 20 12 8 23,80
89. Křížová Irena SPŠ a SOU Uničov 54 28 26 168,10
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 22 7 15 73,10
VP 2 32 21 11 95,00
90. Šobr Luděk Senice 56 37 19 167,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 56 37 19 167,00
91. Vykydal František Sportklub Štarnov 92 54 38 164,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 32 14 18 74,00
VP 3 60 40 20 90,00
92. Losert Milan Sokol Nový Svět OL 72 26 46 162,60
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 12 2 10 30,60
VP 2 60 24 36 132,00
93. Hradil Jiří Sokol Nový Svět OL 99 43 56 162,50
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 52 15 37 97,00
VP 3 47 28 19 65,50
94. Zeman Tomáš Hlušovice 75 61 14 161,25
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 3 75 61 14 161,25
95. Petružela Tomáš TJ Velký Újezd 102 38 64 158,34
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 7 0 7 11,90
VP 2 67 17 50 118,00
VP 4 28 21 7 28,44
96. Gabrhel Vladimír ml. Sokol Šternberk 68 30 38 158,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 68 30 38 158,00
97. Belant Vladislav st. TJ Kožušany 68 56 12 156,53
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 1 1 0 6,80
VP 2 6 5 1 17,85
VP 3 61 50 11 131,88
98. Staněk Petr Hlušovice 79 57 22 156,25
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 3 79 57 22 156,25
99. Zachrla Radim TJ Velký Újezd 30 16 14 156,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 30 16 14 156,00
100. Chromec Jiří Sokol Křelov 78 35 43 155,53
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 8 0 8 13,60
VP 2 58 25 33 133,00
VP 4 12 10 2 8,93
101. Meitner Vítek Tatran Litovel 95 58 37 151,30
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 11 1 10 23,80
VP 3 84 57 27 127,50
102. Skoupil František Sokol Náměšť n.H. 107 64 43 147,06
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 39 13 26 78,00
VP 4 68 51 17 69,06
103. Drábek Milan Sokol Křelov 55 25 30 144,70
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 15 2 13 35,70
VP 2 40 23 17 109,00
104. Říha Radim ml. Senice 64 40 24 139,15
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 37 23 14 106,00
VP 3 27 17 10 33,15
105. Koudelka Milan Sokol Grygov 68 23 45 137,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 68 23 45 137,00
106. Gofroj Zbyněk Sokol Neředín 80 18 62 134,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 80 18 62 134,00
107. Cimprich Zdeněk Sokol Křelov 45 26 19 133,45
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 16 6 10 57,80
VP 2 29 20 9 75,65
108. Mikulka Miroslav st. Sokol Náměšť n.H. 24 18 6 132,60
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 24 18 6 132,60
109. Drozd Tomáš Sokol Křelov 86 35 51 132,03
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 20 2 18 44,20
VP 2 40 9 31 67,00
VP 4 26 24 2 20,83
110. Smička Ivo Sokol Náměšť n.H. 64 21 43 127,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 64 21 43 127,00
111. Kořínek Jiří Sokol Křelov 68 32 36 125,06
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 4 0 4 6,80
VP 2 50 19 31 107,00
VP 4 14 13 1 11,26
112. Batla Ben Sokol Náměšť n.H. 60 20 40 120,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 60 20 40 120,00
113. Bouzek František Granitol Mor.Beroun 61 40 21 118,50
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 5 0 5 8,50
VP 3 56 40 16 110,00
114. Jalůvka Pavel Sokol Nový Svět OL 97 41 56 118,40
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 12 4 8 20,40
VP 3 85 37 48 98,00
115. Pečiva Tomáš Sokol Náměšť n.H. 75 57 18 117,90
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 24 10 14 45,90
VP 4 51 47 4 72,00
116. Škrabal Václav st. Sokol Náměšť n.H. 35 25 10 110,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 35 25 10 110,00
117. Čapek Dalibor Hlušovice 88 43 45 108,50
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 3 88 43 45 108,50
118. Zelenka Václav Sokol Majetín 79 46 33 108,50
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 3 79 46 33 108,50
119. Skopalík Jan SPŠ a SOU Uničov 73 8 65 108,20
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 16 0 16 27,20
VP 2 57 8 49 81,00
120. Štěpánek Václav st. Tatran Litovel 74 45 29 104,50
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 3 74 45 29 104,50
121. Hapl Dalibor Senice 35 23 12 104,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 35 23 12 104,00
122. Chmelař Ondřej Lutín 39 33 6 103,50
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 3 39 33 6 103,50
123. Holík Ctirad TJ Velký Újezd 35 20 15 102,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 4 2 2 17,00
VP 2 31 18 13 85,00
124. Kubíček Miroslav Hlušovice 68 45 23 101,50
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 3 68 45 23 101,50
125. Kováčová Monika Sokol Náměšť n.H. 88 55 33 94,11
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 16 4 12 23,80
VP 4 72 51 21 70,31
126. Seidler Lubomír Sokol Neředín 80 38 42 93,75
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 8 3 5 14,45
VP 3 64 27 37 72,50
VP 4 8 8 0 6,80
127. Dubovan Miroslav TJ Velký Újezd 61 7 54 92,86
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 31 1 30 68,00
VP 2 20 1 19 19,55
VP 4 10 5 5 5,31
128. Ház Jaroslav TJ Velký Újezd 56 28 28 91,18
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 36 14 22 78,00
VP 4 20 14 6 13,18
129. Kovář Tomáš Sokol Grygov 58 11 47 91,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 58 11 47 91,00
130. Školoud Miroslav Sokol Majetín 68 38 30 91,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 3 68 38 30 91,00
131. Kusmič Martin Granitol Mor.Beroun 68 33 35 89,50
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 2 1 1 8,50
VP 3 66 32 34 81,00
132. Rabenseifner Zdeněk Z.Hnoyland Hnojice 55 11 44 88,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 55 11 44 88,00
133. Kuhn Vladimír TJ Kožušany 65 36 29 86,50
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 3 65 36 29 86,50
134. Konečný Vlastimil Senice 79 31 48 86,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 3 79 31 48 86,00
135. Hradil David Hlušovice 63 55 8 85,85
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 3 4 1 3 2,98
VP 4 59 54 5 82,88
136. Koutný Radovan Sokol Majetín 63 35 28 84,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 3 63 35 28 84,00
137. Štěpánek Václav ml. Tatran Litovel 51 30 21 83,70
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 8 1 7 18,70
VP 3 43 29 14 65,00
138. Kucharčík Jaroslav Sportklub Štarnov 56 37 19 83,50
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 3 56 37 19 83,50
139. Fruhwirt Ivan Sokol Křelov 19 10 9 83,30
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 19 10 9 83,30
140. Chabičovský Jiří Lutín 76 29 47 81,50
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 3 76 29 47 81,50
141. Snášel Mirek Bělkovice 73 28 45 78,50
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 3 73 28 45 78,50
142. Lakomý Pavel Senice 83 24 59 77,50
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 3 83 24 59 77,50
143. Dvořák Josef Senice 63 47 16 77,45
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 3 10 3 7 8,08
VP 4 53 44 9 69,38
144. Krampla Pavel Senice 60 28 32 72,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 3 60 28 32 72,00
145. Kocurek Bohuslav Sokol Šternberk 43 35 8 71,65
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 13 7 6 28,90
VP 4 30 28 2 42,75
146. Vyvozil Petr Velký Týnec 69 20 49 69,30
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 4 0 4 6,80
VP 3 65 20 45 62,50
147. Heider Jan Lutín 63 24 39 67,50
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 3 63 24 39 67,50
148. Štecura Martin Sportklub Štarnov 59 24 35 66,90
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 4 0 4 3,40
VP 3 55 24 31 63,50
149. Štýbnar Petr Velký Týnec 64 23 41 66,50
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 3 64 23 41 66,50
150. Buček Tomáš Sokol Grygov 47 6 41 65,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 47 6 41 65,00
151. Sléžka Štěpán TJ Velký Újezd 81 41 40 63,50
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 2 0 2 3,40
VP 2 13 1 12 13,60
VP 4 66 40 26 46,50
152. Švanda Radovan Granitol Mor.Beroun 23 18 5 63,33
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 9 5 4 40,80
VP 3 14 13 1 22,53
153. Jarmar Josef Sokol Neředín 71 22 49 61,89
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 3 63 17 46 57,00
VP 4 8 5 3 4,89
154. Jalůvka Michal Sokol Nový Svět OL 67 18 49 61,20
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 2 0 2 1,70
VP 3 65 18 47 59,50
155. Dzuro Michal Lutín 52 22 30 59,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 3 52 22 30 59,00
156. Sudolský Michal Velký Týnec 64 18 46 59,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 3 64 18 46 59,00
157. Ratajský Martin KST Olomouc 56 44 12 58,75
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 4 56 44 12 58,75
158. Dofek Josef Sokol Náměšť n.H. 62 39 23 58,09
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 4 0 4 3,40
VP 4 58 39 19 54,69
159. Kužílek Tomáš Sokol Grygov 22 15 7 56,95
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 22 15 7 56,95
160. Kelnar Tomáš Sokol Majetín 55 19 36 56,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 3 55 19 36 56,00
161. Sláma Jan Sokol Neředín 75 27 48 54,95
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 4 1 3 5,95
VP 3 32 5 27 23,50
VP 4 39 21 18 25,50
162. Frank Milan Sokol Šternberk 65 41 24 53,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 4 2 2 8,50
VP 4 61 39 22 44,50
163. Zdráhal Antonín Velký Týnec 52 2 50 53,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 20 0 20 34,00
VP 3 32 2 30 19,00
164. Pischel Jiří Z.Hnoyland Hnojice 10 7 3 52,70
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 10 7 3 52,70
165. Henkl Jiří Bělkovice 54 16 38 51,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 3 54 16 38 51,00
166. Pánek Roman Sportklub Štarnov 19 15 4 51,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 17 13 4 47,60
VP 3 2 2 0 3,40
167. Půr Radek Sokol Křelov 43 31 12 50,03
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 8 2 6 11,90
VP 4 35 29 6 38,13
168. Jurečka Petr Sokol Nový Svět OL 48 17 31 49,50
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 3 48 17 31 49,50
169. Kvapil Marek TTC Heyrovského OL 20 3 17 49,30
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 20 3 17 49,30
170. Tůma Jaroslav Sokol Šternberk 44 6 38 47,04
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 37 2 35 43,00
VP 4 7 4 3 4,04
171. Romanovský Jakub Z.Hnoyland Hnojice 24 8 16 46,75
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 4 1 3 11,90
VP 2 20 7 13 34,85
172. Protivánek Lukáš Hlušovice 63 41 22 46,50
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 4 63 41 22 46,50
173. Vrba Pavel Sokol Křelov 31 13 18 46,33
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 4 0 4 6,80
VP 2 19 7 12 34,00
VP 4 8 6 2 5,53
174. Haderka Jakub Sokol Křelov 61 32 29 45,05
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 4 0 4 6,80
VP 4 57 32 25 38,25
175. Vaculka Vratislav st. Sokol Majetín 58 10 48 44,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 3 58 10 48 44,00
176. Kvapilík Ivo Senice 46 30 16 43,63
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 3 4 2 2 4,25
VP 4 42 28 14 39,38
177. Krikel Josef Lutín 54 11 43 43,50
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 3 54 11 43 43,50
178. Děcký František Hlušovice 57 38 19 42,75
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 4 57 38 19 42,75
179. Macek Jan Sokol Neředín 68 27 41 42,33
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 3 20 3 17 12,33
VP 4 48 24 24 30,00
180. Vlček Michal Z.Hnoyland Hnojice 62 28 34 41,90
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 6 1 5 7,65
VP 4 56 27 29 34,25
181. Dvořák Kamil Senice 50 11 39 41,50
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 3 50 11 39 41,50
182. Hutař Zdeněk Sokol Šternberk 63 22 41 41,25
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 15 0 15 12,75
VP 4 48 22 26 28,50
183. Navrátil Ladislav Senice 62 34 28 41,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 4 62 34 28 41,00
184. Kučera Ivan Tatran Litovel 12 4 8 40,80
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 12 4 8 40,80
185. Krátký Pavel Sokol Dub n.M 39 30 9 40,31
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 4 39 30 9 40,31
186. Boudník Roman Senice 54 35 19 39,75
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 4 54 35 19 39,75
187. Veselka Jan Granitol Mor.Beroun 15 6 9 39,53
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 8 4 4 34,00
VP 3 7 2 5 5,53
188. Valenta Josef Bělkovice 43 11 32 38,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 3 43 11 32 38,00
189. Víša Bob TTC Heyrovského OL 16 2 14 37,40
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 16 2 14 37,40
190. Vach Zdeněk Sokol Neředín 35 13 22 37,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 3 35 13 22 37,00
191. Plichta Lubomír Granitol Mor.Beroun 27 13 14 36,98
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 7 0 7 11,90
VP 3 20 13 7 25,08
192. Glücková Romana Granitol Mor.Beroun 20 11 9 36,55
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 8 1 7 18,70
VP 3 12 10 2 17,85
193. Eštvan Petr Sokol Dub n.M 56 30 26 36,50
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 4 56 30 26 36,50
194. Smékal Tomáš TJ Velký Újezd 62 28 34 36,50
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 4 62 28 34 36,50
195. Ondruška Martin Bělkovice 40 10 30 35,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 3 40 10 30 35,00
196. Pernecký Jan Sokol Nový Svět OL 41 6 35 34,40
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 8 2 6 11,90
VP 3 33 4 29 22,50
197. Horký Lukáš Sokol Náměšť n.H. 20 6 14 32,30
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 20 6 14 32,30
198. Vysloužil Zdeněk Sokol Křelov 11 9 2 32,30
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 11 9 2 32,30
199. Halfar Miloslav Sokol Náměšť n.H. 53 24 29 31,25
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 4 53 24 29 31,25
200. Ledererová Hana Sokol Neředín 58 20 38 30,73
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 3 4 1 3 2,98
VP 4 54 19 35 27,75
201. Křížová Lucie SPŠ a SOU Uničov 27 1 26 29,75
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 5 0 5 8,50
VP 2 22 1 21 21,25
202. Ondrejková Gabriela Z.Hnoyland Hnojice 52 22 30 29,50
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 4 52 22 30 29,50
203. Lorenc Filip Sportklub Štarnov 28 12 16 28,90
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 4 0 4 3,40
VP 3 24 12 12 25,50
204. Juřena Jiří Sokol Neředín 52 15 37 28,48
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 5 0 5 4,25
VP 3 4 1 3 2,98
VP 4 43 14 29 21,25
205. Urbanec Radek Sokol Dub n.M 28 21 7 28,44
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 4 28 21 7 28,44
206. Vrána Josef Velký Týnec 55 0 55 27,50
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 3 55 0 55 27,50
207. Zapletal Jaroslav Sokol Náměšť n.H. 43 22 21 27,25
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 4 43 22 21 27,25
208. Běhal Milan Sokol Neředín 8 8 0 27,20
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 8 8 0 27,20
209. Horký Stanislav Sokol Náměšť n.H. 11 7 4 27,20
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 11 7 4 27,20
210. Konopka Zdeněk Sokol Křelov 8 8 0 27,20
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 8 8 0 27,20
211. Komárek Josef Sokol Dub n.M 56 17 39 26,75
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 4 56 17 39 26,75
212. Škoda Daniel Z.Hnoyland Hnojice 42 18 24 25,20
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 2 0 2 1,70
VP 4 40 18 22 23,50
213. Lasota Edmund Hlušovice 37 20 17 24,25
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 4 37 20 17 24,25
214. Drahník Jan Sokol Neředín 36 2 34 24,23
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 21 1 20 20,40
VP 4 15 1 14 3,83
215. Kliment Antonín TJ Kožušany 19 12 7 23,38
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 3 19 12 7 23,38
216. Soukup Matěj Sokol Neředín 34 15 19 22,53
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 2 0 2 1,70
VP 3 12 3 9 8,93
VP 4 20 12 8 11,90
217. Slavíček Stanislav Hlušovice 33 19 14 22,50
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 4 33 19 14 22,50
218. Číhal Tomáš Sokol Dub n.M 47 14 33 22,25
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 4 47 14 33 22,25
219. Eber Michal Sokol Grygov 20 2 18 22,10
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 20 2 18 22,10
220. Niesner Jakub TJ Velký Újezd 42 15 27 21,75
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 4 42 15 27 21,75
221. Daňhel Stanislav Sokol Náměšť n.H. 55 10 45 21,25
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 4 55 10 45 21,25
222. Peřina Filip Sokol Dub n.M 58 9 49 21,25
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 4 58 9 49 21,25
223. Stráněl Jakub SPŠ a SOU Uničov 16 3 13 21,25
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 16 3 13 21,25
224. Holík Petr Sokol Křelov 47 7 40 21,20
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 4 1 3 5,95
VP 4 43 6 37 15,25
225. Jochman Vojtěch Sokol Křelov 36 16 20 21,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 4 36 16 20 21,00
226. Šerý Stanislav Sokol Šternberk 54 10 44 21,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 4 54 10 44 21,00
227. Kopecký Filip Sportklub Štarnov 18 10 8 20,40
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 3 18 10 8 20,40
228. Cankař Radek Sokol Neředín 8 5 3 19,55
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 8 5 3 19,55
229. Špunda Ladislav Sokol Křelov 12 6 6 19,13
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 8 4 4 17,00
VP 4 4 2 2 2,13
230. Kříž Jaroslav Sokol Šternberk 22 0 22 18,70
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 22 0 22 18,70
232. Müller Miroslav Hlušovice 37 11 26 18,70
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 3 18 0 18 7,65
VP 4 19 11 8 11,05
231. Vandrovec Aleš TTC Heyrovského OL 8 1 7 18,70
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 8 1 7 18,70
233. Hoferek Alan Sokol Náměšť n.H. 48 8 40 18,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 4 48 8 40 18,00
234. Dusík Jakub ml. KST Olomouc 42 9 33 17,25
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 4 42 9 33 17,25
235. Šperlich Marek Z.Hnoyland Hnojice 45 7 38 17,10
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 1 0 1 0,85
VP 4 44 7 37 16,25
236. Majorošová Kristýna KST Olomouc 20 20 0 17,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 4 20 20 0 17,00
237. Špunda František Sokol Křelov 13 6 7 16,79
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 7 3 4 13,60
VP 4 6 3 3 3,19
238. Vlček Dušan Sokol Grygov 16 1 15 16,15
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 16 1 15 16,15
239. Zeman Jaroslav Bělkovice 16 7 9 15,73
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 3 16 7 9 15,73
240. Polnar Jaroslav Granitol Mor.Beroun 10 8 2 14,45
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 3 10 8 2 14,45
241. Hejtmánek Pavel Granitol Mor.Beroun 12 7 5 14,03
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 3 12 7 5 14,03
242. Galíček Rostislav Sokol Nový Svět OL 16 0 16 13,60
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 16 0 16 13,60
243. Machů Richard TTC Heyrovského OL 8 0 8 13,60
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 8 0 8 13,60
244. Zika Jan Sokol Šternberk 12 3 9 13,39
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 8 2 6 11,90
VP 4 4 1 3 1,49
245. Dobeš Libor Bělkovice 16 5 11 13,18
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 3 16 5 11 13,18
246. Velechová Adéla TJ Kožušany 9 7 2 13,18
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 1 0 1 0,85
VP 3 8 7 1 12,33
247. Jurák Filip Sokol Šternberk 27 7 20 12,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 4 27 7 20 12,00
248. Chudobová Pavlína Sokol Náměšť n.H. 31 5 26 11,50
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 4 31 5 26 11,50
249. Špunda Jaromír TJ Velký Újezd 24 10 14 11,48
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 4 24 10 14 11,48
250. Zatloukal Jiří Lutín 20 2 18 11,05
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 3 20 2 18 11,05
251. Zelenka Filip Sokol Majetín 23 1 22 11,05
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 3 23 1 22 11,05
252. Kvapil Jan Z.Hnoyland Hnojice 32 4 28 11,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 4 32 4 28 11,00
253. Gerat Ivo Hlušovice 19 10 9 10,41
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 4 19 10 9 10,41
254. Mikulík Jaromír Hlušovice 20 4 16 10,41
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 3 14 1 13 7,23
VP 4 6 3 3 3,19
255. Zapletal Patrik KST Olomouc 20 9 11 9,99
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 4 20 9 11 9,99
256. Maixnerová Hana Sokol Šternberk 29 3 26 9,50
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 4 29 3 26 9,50
257. Kyrych Pavel Sokol Grygov 8 1 7 9,35
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 8 1 7 9,35
258. Novák Jiří ml. Z.Hnoyland Hnojice 8 1 7 9,35
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 8 1 7 9,35
259. Jahoda Matěj KST Olomouc 16 9 7 9,14
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 4 16 9 7 9,14
260. Kuběna Radim Sokol Neředín 19 8 11 9,14
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 4 19 8 11 9,14
261. Klempa Tomáš Sokol Křelov 30 2 28 9,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 4 30 2 28 9,00
262. Garaj Zoltán Sokol Neředín 23 6 17 8,71
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 4 23 6 17 8,71
264. Vach Václav Sokol Šternberk 4 2 2 8,50
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 4 2 2 8,50
263. Žurek Ladislav TJ Kožušany 6 2 4 8,50
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 2 2 0 6,80
VP 3 4 0 4 1,70
265. Havlíček Karel Hlušovice 14 7 7 8,29
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 3 4 0 4 1,70
VP 4 10 7 3 6,59
266. Součková Blanka Sokol Neředín 27 2 25 8,25
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 4 27 2 25 8,25
267. Dvorský Radek Senice 20 6 14 8,08
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 4 20 6 14 8,08
268. Vícha Mikuláš Tatran Litovel 16 1 15 8,08
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 3 16 1 15 8,08
269. Krupička Jiří Sokol Nový Svět OL 15 1 14 7,65
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 3 15 1 14 7,65
270. Spáčil Jaroslav TJ Kožušany 6 4 2 7,65
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 3 6 4 2 7,65
271. Cápik Antonín TJ Velký Újezd 4 0 4 6,80
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 4 0 4 6,80
272. Hnilica Jaromír TJ Velký Újezd 4 0 4 6,80
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 4 0 4 6,80
273. Chudík Štěpán Velký Týnec 4 0 4 6,80
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 4 0 4 6,80
274. Nemrava Radek Velký Týnec 4 0 4 6,80
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 4 0 4 6,80
275. Číhalík Václav Bělkovice 8 2 6 5,95
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 3 8 2 6 5,95
276. Navrátil Marek TJ Velký Újezd 19 3 16 5,95
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 4 19 3 16 5,95
277. Neubauer Jan Sokol Grygov 4 1 3 5,95
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 4 1 3 5,95
278. Sulla Rozstislav Senice 4 1 3 5,95
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 4 1 3 5,95
279. Martinů Jiří st. Sportklub Štarnov 4 3 1 5,53
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 3 4 3 1 5,53
280. Rabenseifner Jan Z.Hnoyland Hnojice 8 2 6 5,53
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 4 0 4 3,40
VP 4 4 2 2 2,13
281. Ratajská Linda KST Olomouc 17 3 14 5,53
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 4 17 3 14 5,53
282. Ratajský Vít KST Olomouc 8 6 2 5,53
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 4 8 6 2 5,53
283. Vybiralik Vojtěch Sokol Náměšť n.H. 16 3 13 5,31
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 4 16 3 13 5,31
284. Bršťák František Granitol Mor.Beroun 3 3 0 5,10
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 3 3 3 0 5,10
285. Trůsik David Velký Týnec 12 0 12 5,10
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 3 12 0 12 5,10
286. Valenta Adam Bělkovice 12 0 12 5,10
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 3 12 0 12 5,10
287. Kučerka Leoš Lutín 8 1 7 4,68
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 3 8 1 7 4,68
288. Zatloukal Pavel Senice 8 1 7 4,68
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 3 8 1 7 4,68
289. Rozsypal Vojtěch Senice 14 2 12 4,25
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 4 14 2 12 4,25
290. Staněk František Sokol Neředín 10 0 10 4,25
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 3 10 0 10 4,25
291. Marek Pavel Sokol Náměšť n.H. 8 3 5 3,61
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 4 8 3 5 3,61
292. Horák Mojmír TJ Kožušany 2 2 0 3,40
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 3 2 2 0 3,40
293. Klíč Vladimír Sokol Šternberk 7 3 4 3,40
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 4 7 3 4 3,40
294. Malý Jiří Sokol Grygov 4 0 4 3,40
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 4 0 4 3,40
295. Sykora Miroslav TJ Velký Újezd 4 0 4 3,40
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 4 0 4 3,40
296. Šubrt Filip Tatran Litovel 8 0 8 3,40
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 3 8 0 8 3,40
297. Tarasiuk Vladyslav SPŠ a SOU Uničov 4 0 4 3,40
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 4 0 4 3,40
298. Uvízlová Vanessa Tatran Litovel 8 0 8 3,40
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 3 8 0 8 3,40
299. Juřena Štěpán KST Olomouc 15 0 15 3,19
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 4 15 0 15 3,19
300. Bednařík Jan Sokol Dub n.M 11 1 10 2,98
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 4 11 1 10 2,98
301. Baron Alexandr Hlušovice 4 3 1 2,76
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 4 4 3 1 2,76
302. Domanský Petr Sokol Šternberk 4 3 1 2,76
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 4 4 3 1 2,76
303. Vitásek Pavel Hlušovice 4 3 1 2,76
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 4 4 3 1 2,76
304. Straka Petr Sokol Náměšť n.H. 8 1 7 2,34
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 4 8 1 7 2,34
305. Kráčmar Tomáš TJ Velký Újezd 4 2 2 2,13
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 4 4 2 2 2,13
306. Studený Radek Sokol Náměšť n.H. 4 2 2 2,13
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 4 4 2 2 2,13
307. Špunda Jiří Sokol Křelov 4 2 2 2,13
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 4 4 2 2 2,13
308. Cimprich Radek Sokol Křelov 8 0 8 1,70
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 4 8 0 8 1,70
309. Grohman Šimon Z.Hnoyland Hnojice 8 0 8 1,70
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 4 8 0 8 1,70
310. Hruška Pavel Sokol Majetín 4 0 4 1,70
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 3 4 0 4 1,70
311. Mirga Nikolas KST Olomouc 5 1 4 1,70
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 4 5 1 4 1,70
312. Šubrt Dalibor Tatran Litovel 4 0 4 1,70
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 3 4 0 4 1,70
313. Valenta Petr Bělkovice 4 0 4 1,70
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 3 4 0 4 1,70
314. Vícha Šimon Tatran Litovel 4 0 4 1,70
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 3 4 0 4 1,70
315. Kropáč Jindřich Sokol Neředín 4 1 3 1,49
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 4 4 1 3 1,49
316. Nevrla Adam Sokol Křelov 4 1 3 1,49
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 4 4 1 3 1,49
317. Dusík Jakub st. KST Olomouc 4 0 4 0,85
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 4 4 0 4 0,85
318. Hublar Šimon Z.Hnoyland Hnojice 4 0 4 0,85
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 4 4 0 4 0,85
319. Ivanová Linda KST Olomouc 1 1 0 0,85
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 4 1 1 0 0,85
320. Kavan Matyáš KST Olomouc 4 0 4 0,85
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 4 4 0 4 0,85
321. Navrátil Tadeáš KST Olomouc 4 0 4 0,85
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 4 4 0 4 0,85
322. Novák Jiří Senice 1 0 1 0,85
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 1 0 1 0,85
323. Merta Jáchym KST Olomouc 3 0 3 0,64
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 4 3 0 3 0,64
324. Pavelová Barbora Granitol Mor.Beroun 1 0 1 0,43
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 3 1 0 1 0,43

výpočet koeficientu

Výpočet koeficientu je proveden na základě bodového přepočtení k počtu vyhraných a prohraných zápasů napříč všemi třídami.

Základní koeficient výhry (počet výher * body) podle třídy:
1. třída = 8 bod
2. třída = 4 bod
3. třída = 2 bod
4. třída = 1 bod

Základní koeficient prohry (počet proher * body) podle třídy:
1. třída = 2 bod
2. třída = 1 bod
3. třída = 0,5 bod
4. třída = 0,25 bod

Dále jsou zvýhodněni hráči, kteří v jednotlivých třídách obsadili dle úspěšnosti TOP5 (body x 1,5), a TOP15 (body x 1,25).
Hráčům, kteří odehráli v třídě méně než 30% utkání (<30%) se celková hodnota bodů snižuje a to (body x 0,85)


Příklad:
Karel Novák odehrál pouze v 1. třídě 40 zápasů s bilancí 35 výher a 5 proher, současně se umístí v třídě v TOP15

Výpočet:
(35 výher * 8 bodů) + (5 proher * 2 body) = 290 bodů * 1,25 (TOP 15) = 362,50 bodů.


Petr Rychlý odehrál ve 2. třídě 10 zápasů s bilancí 5 výher a 5 proher, celkově však odehrál méně než 30% utkání;
dále odehrál ve 3. třídě 40 zápasů s bilancí 25 výher a 15 proher.

Výpočet:
ve 2. třídě = (5 výher * 4 bodů) + (5 proher * 1 body) = 25 bodů * 0,85 (>30%) = 21,25 bodů.
ve 3. třídě = (25 výher * 2 body) + (15 proher * 0,5 bodů) = 57,50 bodů
Celkem Petr Rychlý získal 21,25 + 57,50 = 78,75 bodů.





aktualizace žebříčku