Žebříček jednotlivců

* při stisknutí názvu družstva se zobrazí seznam hráčů konkrétního družstva
* při najetí na koeficient se zobrazí statistiky hráče napříč třídami


celkem hráčů: 292, celkový počet utkání: 5289, počet oddílů: 23, počet družstev: 39
pořadí hráč družstvo zápasy výhry prohry koeficient
1. Běhal Jeroným Sportklub Štarnov 72 61 11 781,50
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 72 61 11 781,50
2. Pospíšil Antonín SPŠ a SOU Uničov 64 57 7 715,50
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 64 57 7 715,50
3. Půr Martin Sokol Křelov 60 53 7 667,50
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 60 53 7 667,50
4. Stráněl Oldřich SPŠ a SOU Uničov 59 51 8 648,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 59 51 8 648,00
5. Mynařík Alfons Sportklub Štarnov 67 51 16 570,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 67 51 16 570,00
6. Hynek Ondřej Velký Týnec 63 53 10 567,50
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 63 53 10 567,50
7. Dokoupil Ladislav Sokol Křelov 72 44 28 545,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 72 44 28 545,00
8. Aujeský Marek Sokol Křelov 64 46 18 527,50
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 64 46 18 527,50
9. Kolisko Vlastimil Sokol Nový Svět OL 95 57 38 514,50
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 59 27 32 312,00
VP 2 36 30 6 202,50
10. Dědek Jaroslav Sportklub Štarnov 72 58 14 472,65
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 8 3 5 33,15
VP 2 64 55 9 439,50
11. Pavlica Zdeněk Sportklub Štarnov 59 40 19 471,25
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 59 40 19 471,25
12. Rybnikář Petr SK Lutín 55 34 21 418,75
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 55 34 21 418,75
13. Strohalm Zdeněk Sokol Grygov 52 35 17 413,75
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 52 35 17 413,75
14. Šobr Luděk Senice 81 43 38 411,55
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 66 32 34 358,00
VP 2 15 11 4 53,55
15. Srňan Jozef SPŠ a SOU Uničov 62 52 10 410,25
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 15 12 3 89,25
VP 2 47 40 7 321,00
16. Fišara Pavel Sokol Křelov 68 40 28 404,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 68 40 28 404,00
17. Čerešňa Michal Velký Týnec 68 38 30 394,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 68 38 30 394,00
18. Škrabal Václav st. Senice 65 38 27 385,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 65 38 27 385,00
19. Jalůvka Pavel Sokol Nový Svět OL 121 65 56 381,35
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 12 4 8 47,60
VP 2 48 18 30 150,00
VP 3 61 43 18 183,75
20. Doseděl Tomáš Sokol Neředín 72 49 23 363,75
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 72 49 23 363,75
21. Londin Igor ml. SK Lutín 60 36 24 360,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 60 36 24 360,00
22. Chytil Miroslav Sportklub Štarnov 62 34 28 356,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 62 34 28 356,00
23. Marek Michal Senice 64 32 32 352,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 64 32 32 352,00
24. Chromec Jiří Sokol Křelov 67 47 20 349,55
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 16 10 6 83,30
VP 2 51 37 14 266,25
25. Kubenz Petr Sportklub Štarnov 68 46 22 342,70
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 4 0 4 10,20
VP 2 64 46 18 332,50
26. Malec Jan Sokol Nový Svět OL 63 30 33 339,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 63 30 33 339,00
27. Šopík Jiří TTC Heyrovského OL 60 30 30 330,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 60 30 30 330,00
28. Hájková Iveta SK Lutín 66 42 24 325,30
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 16 4 12 57,80
VP 2 50 38 12 267,50
29. Suchý František SPŠ a SOU Uničov 81 30 51 323,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 49 11 38 202,00
VP 2 32 19 13 121,00
30. Hynek Jiří Velký Týnec 70 21 49 315,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 70 21 49 315,00
31. Kolář Jakub Tatran Litovel 27 25 2 309,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 27 25 2 309,00
32. Kolcun Ondrej Sokol Grygov 40 25 15 306,25
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 40 25 15 306,25
33. Kocurek Jiří SPŠ a SOU Uničov 60 25 35 305,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 60 25 35 305,00
34. Mazal Petr TTC Heyrovského OL 36 27 9 303,75
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 36 27 9 303,75
35. Suchomel Petr Sokol Nový Svět OL 51 30 21 303,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 51 30 21 303,00
36. Křížová Irena SPŠ a SOU Uničov 55 44 11 302,50
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 55 44 11 302,50
37. Kořínek Jiří Sokol Křelov 85 62 23 302,25
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 57 37 20 225,00
VP 4 28 25 3 77,25
38. Hradil Jiří Sokol Nový Svět OL 97 48 49 296,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 59 21 38 181,00
VP 3 38 27 11 115,00
39. Acler Tomáš SK Lutín 55 25 30 290,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 55 25 30 290,00
40. Naňák Libor Sportklub Štarnov 51 39 12 273,75
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 51 39 12 273,75
41. Kursa Jiří Granitol Mor.Beroun 50 39 11 271,25
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 50 39 11 271,25
42. Nohejl Tomáš Sokol Nový Svět OL 49 24 25 267,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 49 24 25 267,00
43. Navrátil Roman Tatran Litovel 57 19 38 266,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 57 19 38 266,00
44. Zlámal Jiří Hlušovice 39 33 6 265,50
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 39 33 6 265,50
45. Drozd Tomáš Sokol Křelov 91 51 40 257,25
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 51 14 37 144,00
VP 4 40 37 3 113,25
46. Svozil Pavel Sportklub Štarnov 66 48 18 254,75
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 8 3 5 33,15
VP 2 7 4 3 22,10
VP 3 51 41 10 199,50
47. Kuchaříková Lucie Velký Týnec 81 65 16 249,60
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 17 6 11 68,85
VP 4 64 59 5 180,75
48. Vylášek Vladimír Hlušovice 76 37 39 248,60
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 68 33 35 235,00
VP 3 8 4 4 13,60
49. Pacák Jiří Sokol Nový Svět OL 66 36 30 247,20
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 4 4 0 27,20
VP 2 62 32 30 220,00
50. Kučera Lukáš Tatran Litovel 54 17 37 247,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 54 17 37 247,00
51. Rašner Tomáš TTC Heyrovského OL 52 17 35 241,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 52 17 35 241,00
52. Kočí Miroslav Velký Týnec 61 11 50 238,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 61 11 50 238,00
53. Bouzek František Granitol Mor.Beroun 47 32 15 237,50
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 47 32 15 237,50
54. Procházka Zdeněk Sokol Nový Svět OL 44 21 23 237,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 44 21 23 237,00
55. Králík Stanislav SPŠ a SOU Uničov 76 25 51 232,65
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 8 1 7 24,65
VP 2 68 24 44 208,00
56. Koudelka Milan Sokol Grygov 54 14 40 232,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 54 14 40 232,00
57. Hradil David Hlušovice 67 32 35 230,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 67 32 35 230,00
58. Milar Luděk SK Lutín 40 22 18 230,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 40 22 18 230,00
59. Vystavěl Jakub Senice 56 33 23 226,35
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 12 7 5 60,35
VP 2 44 26 18 166,00
60. Mišun Miroslav Sportklub Štarnov 31 29 2 223,50
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 31 29 2 223,50
61. Velechová Adéla SK Lutín 44 29 15 222,35
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 12 6 6 56,10
VP 2 32 23 9 166,25
62. Kužílek Tomáš Sokol Grygov 28 17 11 211,25
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 28 17 11 211,25
63. Koutný Marek Sportklub Štarnov 61 40 21 204,10
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 45 25 20 165,00
VP 3 16 15 1 39,10
64. Kusmič Martin Granitol Mor.Beroun 55 31 24 203,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 55 31 24 203,00
65. Kvapil Miroslav TTC Heyrovského OL 44 12 32 192,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 44 12 32 192,00
66. Buček Tomáš Sokol Grygov 50 8 42 190,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 50 8 42 190,00
67. Dvořák Josef Senice 67 18 49 189,65
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 3 0 3 7,65
VP 2 64 18 46 182,00
68. Skoupil František Sokol Náměšť n.H. 63 20 43 186,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 63 20 43 186,00
69. Smička Ivo Sokol Náměšť n.H. 55 25 30 185,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 55 25 30 185,00
70. Drábek Milan Sokol Křelov 51 25 26 180,45
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 4 1 3 14,45
VP 2 47 24 23 166,00
71. Pečiva Tomáš Sokol Náměšť n.H. 55 32 23 179,60
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 47 24 23 166,00
VP 4 8 8 0 13,60
72. Zelenka Václav Sokol Majetín 59 41 18 176,25
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 3 59 41 18 176,25
73. Maitner Vítek Tatran Litovel 42 10 32 176,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 42 10 32 176,00
74. Petružela Tomáš TJ Velký Újezd 52 24 28 176,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 52 24 28 176,00
75. Běhal Milan Sokol Neředín 43 37 6 174,65
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 7 5 2 24,65
VP 3 36 32 4 150,00
76. Müller Miroslav Hlušovice 82 56 26 173,63
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 3 39 22 17 83,00
VP 4 43 34 9 90,63
77. Adamko František TJ Velký Újezd 43 29 14 173,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 43 29 14 173,00
78. Švanda Radovan Granitol Mor.Beroun 24 21 3 166,50
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 24 21 3 166,50
79. Koutný Jaroslav Senice 29 15 14 162,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 29 15 14 162,00
80. Koutný Radovan Sokol Majetín 51 38 13 158,75
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 3 51 38 13 158,75
81. Spurný Tomáš Sokol Neředín 59 19 40 156,33
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 51 14 37 144,00
VP 3 4 2 2 6,80
VP 4 4 3 1 5,53
82. Dubovan Miroslav TJ Velký Újezd 68 6 62 154,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 68 6 62 154,00
83. Kovář Daniel TJ Velký Újezd 47 20 27 154,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 47 20 27 154,00
84. Kovář Tomáš Sokol Grygov 44 4 40 152,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 44 4 40 152,00
85. Štecura Martin Sportklub Štarnov 51 35 16 151,25
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 3 51 35 16 151,25
86. Konečný Vlastimil Senice 56 13 43 151,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 56 13 43 151,00
87. Mikulík Jaromír Hlušovice 50 35 15 150,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 3 50 35 15 150,00
88. Jochman Vojtěch Sokol Křelov 68 46 22 147,98
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 16 3 13 34,85
VP 4 52 43 9 113,13
89. Kováčová Monika Sokol Náměšť n.H. 68 48 20 147,43
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 12 3 9 28,05
VP 4 56 45 11 119,38
90. Čapek Dalibor Hlušovice 75 40 35 146,18
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 4 0 4 6,80
VP 3 46 22 24 90,00
VP 4 25 18 7 49,38
91. Protivánek Lukáš Hlušovice 52 16 36 146,10
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 48 15 33 141,00
VP 3 4 1 3 5,10
92. Vykydal František Sportklub Štarnov 51 32 19 145,70
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 4 3 1 14,45
VP 3 47 29 18 131,25
93. Grohman Šimon Z.Hnoyland Hnojice 48 34 14 145,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 3 48 34 14 145,00
94. Lang Rudolf Sokol Náměšť n.H. 39 21 18 141,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 39 21 18 141,00
95. Haderka Jakub Sokol Křelov 84 45 39 140,05
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 4 0 4 10,20
VP 2 16 3 13 34,85
VP 4 64 42 22 95,00
96. Vytřísal Karel SPŠ a SOU Uničov 28 11 17 139,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 28 11 17 139,00
97. Školoud Miroslav Sokol Majetín 50 30 20 137,50
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 3 50 30 20 137,50
98. Valenta Josef Bělkovice 67 42 25 136,38
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 3 36 18 18 72,00
VP 4 31 24 7 64,38
99. Gabrhel Vladimír st. Sokol Šternberk 34 28 6 135,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 3 34 28 6 135,00
100. Lakomý Pavel Senice 47 13 34 133,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 47 13 34 133,00
101. Kliment Antonín Sokol Neředín 44 30 14 130,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 3 44 30 14 130,00
102. Šoupal Tomáš st. Sokol Náměšť n.H. 45 42 3 128,25
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 4 45 42 3 128,25
103. Hapl Dalibor Senice 29 8 21 127,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 29 8 21 127,00
104. Kořínek Lukáš Sokol Nový Svět OL 36 18 18 126,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 36 18 18 126,00
105. Jalůvka Michal Sokol Nový Svět OL 62 25 37 124,55
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 14 5 9 36,55
VP 3 48 20 28 88,00
106. Heider Jan Hněvotín 56 33 23 122,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 3 56 33 23 122,00
107. Suchánek Marek st. SK Lutín 24 10 14 122,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 24 10 14 122,00
108. Kuhn Vladimír Sokol Neředín 56 32 24 120,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 3 56 32 24 120,00
109. Chabičovský Marek Sokol Šternberk 31 24 7 118,50
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 3 31 24 7 118,50
110. Snášel Miroslav Bělkovice 56 31 25 118,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 3 56 31 25 118,00
111. Kopecký Filip Bělkovice 56 29 27 114,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 3 56 29 27 114,00
112. Romanovský Jakub Hněvotín 30 23 7 114,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 3 30 23 7 114,00
113. Skopalík Jan SPŠ a SOU Uničov 43 7 36 109,20
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 4 0 4 10,20
VP 2 39 7 32 99,00
114. Voříšek Tomáš Tatran Litovel 16 16 0 108,80
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 16 16 0 108,80
115. Kelnar Tomáš Krčmaň 53 40 13 108,13
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 4 53 40 13 108,13
116. Belant Vladislav st. SK Lutín 22 12 10 107,10
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 22 12 10 107,10
117. Kropáč Jindřich Sokol Neředín 49 29 20 107,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 3 49 29 20 107,00
118. Resner František Sokol Šternberk 76 34 42 106,50
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 3 28 7 21 42,00
VP 4 48 27 21 64,50
119. Čikl Ivan Tatran Litovel 20 13 7 106,25
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 20 13 7 106,25
120. Kvapil Marek TTC Heyrovského OL 28 4 24 104,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 28 4 24 104,00
121. Gofroj Zbyněk Sokol Neředín 35 11 24 103,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 35 11 24 103,00
122. Vlček Dušan Velký Týnec 63 41 22 101,20
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 4 0 4 10,20
VP 4 59 41 18 91,00
123. Vlček Michal Z.Hnoyland Hnojice 51 24 27 99,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 3 51 24 27 99,00
124. Sudolský Michal Velký Týnec 48 32 16 97,70
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 4 0 4 10,20
VP 4 44 32 12 87,50
125. Mazánek Zdeněk Senice 25 12 13 96,05
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 17 5 12 64,60
VP 2 8 7 1 31,45
126. Pavlinec Roman st. KST Olomouc 45 36 9 95,63
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 4 45 36 9 95,63
127. Havlíček Karel Hlušovice 64 37 27 92,10
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 3 12 2 10 13,60
VP 4 52 35 17 78,50
128. Pernecký Jan Sokol Nový Svět OL 57 9 48 91,35
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 21 3 18 43,35
VP 3 36 6 30 48,00
129. Špunda Jaromír TJ Velký Újezd 44 1 43 91,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 44 1 43 91,00
130. Pátek Jan Bělkovice 61 26 35 90,93
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 3 39 13 26 65,00
VP 4 22 13 9 25,93
131. Vysloužil Oldřich Sokol Křelov 27 12 15 90,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 27 12 15 90,00
132. Vyvozil Petr Velký Týnec 60 40 20 90,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 4 60 40 20 90,00
133. Arbiet Michal Bělkovice 56 28 28 89,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 3 28 10 18 48,00
VP 4 28 18 10 41,00
134. Křížová Lucie SPŠ a SOU Uničov 40 3 37 89,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 40 3 37 89,00
135. Coufal Tomáš TTC Heyrovského OL 26 2 24 88,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 26 2 24 88,00
136. Trhal Michal Sokol Náměšť n.H. 66 25 41 85,95
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 12 1 11 22,95
VP 4 54 24 30 63,00
137. Rabenseifner Zdeněk Z.Hnoyland Hnojice 41 22 19 85,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 3 41 22 19 85,00
138. Trbušek Jiří Granitol Mor.Beroun 20 20 0 85,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 20 20 0 85,00
139. Krikel Josef Hněvotín 63 13 50 84,53
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 3 59 10 49 79,00
VP 4 4 3 1 5,53
140. Otruba Michal Hněvotín 60 18 42 84,03
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 3 48 11 37 70,00
VP 4 12 7 5 14,03
141. Havlíček David Z.Hnoyland Hnojice 39 22 17 83,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 3 39 22 17 83,00
142. Vícha Mikuláš Tatran Litovel 26 1 25 83,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 26 1 25 83,00
143. Štěpánek Václav st. Tatran Litovel 24 2 22 82,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 24 2 22 82,00
144. Cimprich Zdeněk Sokol Křelov 28 27 1 81,75
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 4 28 27 1 81,75
145. Batla Ben Sokol Náměšť n.H. 30 11 19 81,53
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 26 8 18 76,00
VP 4 4 3 1 5,53
146. Štýbnar Petr Velký Týnec 40 30 10 81,25
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 4 40 30 10 81,25
147. Henkl Jiří Bělkovice 57 33 24 81,20
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 3 8 2 6 10,20
VP 4 49 31 18 71,00
148. Nykl Stanislav Sportklub Štarnov 25 18 7 79,90
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 3 2 1 16,15
VP 2 12 9 3 43,35
VP 3 10 7 3 20,40
149. Vaculka Vratislav st. Sokol Majetín 52 13 39 78,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 3 52 13 39 78,00
150. Zeman Tomáš Hlušovice 20 17 3 77,35
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 20 17 3 77,35
151. Jahoda Matěj TTC Heyrovského OL 20 6 14 76,50
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 20 6 14 76,50
152. Ondrejková Gabriela Z.Hnoyland Hnojice 40 17 23 74,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 3 40 17 23 74,00
153. Duda Petr TTC Heyrovského OL 22 4 18 73,10
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 22 4 18 73,10
154. Miženko Petr Hlušovice 67 25 42 72,05
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 3 3 0 3 2,55
VP 4 64 25 39 69,50
155. Děcký František Hlušovice 49 23 26 71,48
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 3 27 8 19 43,00
VP 4 22 15 7 28,48
156. Mokošová Denisa Krčmaň 33 27 6 71,25
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 4 33 27 6 71,25
157. Husák Vladimír Sportklub Štarnov 36 17 19 70,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 3 36 17 19 70,00
158. Kusmič Vlastimil Granitol Mor.Beroun 18 15 3 68,85
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 18 15 3 68,85
159. Tůma Jaroslav Sokol Šternberk 36 16 20 68,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 3 36 16 20 68,00
160. Valenta Petr Bělkovice 55 26 29 66,50
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 4 55 26 29 66,50
161. Pavlinec Roman KST Olomouc 50 27 23 65,50
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 4 50 27 23 65,50
162. Šoupal Tomáš ml. Sokol Náměšť n.H. 19 13 6 65,45
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 19 13 6 65,45
163. Frank Milan Sokol Šternberk 52 25 27 64,90
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 3 4 0 4 3,40
VP 4 48 25 23 61,50
164. Pavela Ondřej Granitol Mor.Beroun 15 14 1 61,20
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 15 14 1 61,20
165. Smolka Marek Sokol Křelov 15 14 1 61,20
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 15 14 1 61,20
166. Dvořáček Jaroslav Krčmaň 50 24 26 61,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 4 50 24 26 61,00
167. Švehla Marek KST Olomouc 44 26 18 61,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 4 44 26 18 61,00
168. Veselka Jan Granitol Mor.Beroun 19 11 8 60,35
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 19 11 8 60,35
169. Macek Jan Sokol Neředín 43 23 20 56,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 4 43 23 20 56,00
170. Dragoun Ivo Sokol Neředín 20 8 12 54,40
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 20 8 12 54,40
171. Jakubíková Tereza Krčmaň 46 20 26 53,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 4 46 20 26 53,00
172. Jarmar Josef Sokol Neředín 40 22 18 53,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 4 40 22 18 53,00
173. Žák Radomír Sokol Neředín 16 10 6 52,70
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 16 10 6 52,70
174. Uvízl Radek Tatran Litovel 8 7 1 50,15
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 8 7 1 50,15
175. Heider Šimon Hněvotín 60 13 47 49,50
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 4 60 13 47 49,50
176. Jurečka Petr Sokol Nový Svět OL 27 11 16 49,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 3 27 11 16 49,00
177. Halfar Miloslav Sokol Náměšť n.H. 43 15 28 48,80
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 4 0 4 6,80
VP 4 39 15 24 42,00
178. Gerat Ivo Hlušovice 34 4 30 47,60
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 8 0 8 13,60
VP 3 26 4 22 34,00
179. Holíková Vendula Sokol Neředín 16 8 8 47,60
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 16 8 8 47,60
180. Šerý Stanislav Sokol Šternberk 48 15 33 46,50
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 4 48 15 33 46,50
181. Sláma Jan Sokol Neředín 36 17 19 43,50
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 4 36 17 19 43,50
182. Krupička Jiří Sokol Nový Svět OL 30 5 25 43,35
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 10 1 9 19,55
VP 3 20 4 16 23,80
183. Chudobová Pavlína Sokol Náměšť n.H. 47 13 34 43,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 4 47 13 34 43,00
184. Stanislav Martin Krčmaň 44 14 30 43,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 4 44 14 30 43,00
185. Hutař Zdeněk Sokol Šternberk 28 8 20 40,98
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 3 24 7 17 38,00
VP 4 4 1 3 2,98
186. Cimprich Radek Sokol Křelov 36 15 21 40,50
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 4 36 15 21 40,50
187. Jurný Jakub Senice 19 3 16 39,95
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 19 3 16 39,95
188. Kvapilík Ivo Senice 19 3 16 39,95
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 19 3 16 39,95
189. Bauer František Sokol Neředín 16 12 4 38,68
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 8 5 3 26,35
VP 4 8 7 1 12,33
190. Lorenc Filip Sportklub Štarnov 20 12 8 37,40
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 3 20 12 8 37,40
191. Zatloukal Jiří Hněvotín 30 3 27 36,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 3 30 3 27 36,00
192. Švehla Radek KST Olomouc 40 10 30 35,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 4 40 10 30 35,00
193. Juřena Jiří Sokol Neředín 36 11 25 34,50
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 4 36 11 25 34,50
194. Slovák Martin Hněvotín 51 6 45 34,50
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 4 51 6 45 34,50
195. Šofr Martin Sokol Neředín 32 9 23 34,30
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 4 0 4 6,80
VP 4 28 9 19 27,50
196. Kříž Jaroslav Sokol Šternberk 38 8 30 34,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 3 18 0 18 15,30
VP 4 20 8 12 18,70
197. Jurák Filip Sokol Šternberk 30 3 27 32,98
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 3 26 2 24 30,00
VP 4 4 1 3 2,98
198. Staněk Petr Hlušovice 16 11 5 32,30
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 3 16 11 5 32,30
199. Glücková Lenka Granitol Mor.Beroun 8 7 1 31,45
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 8 7 1 31,45
200. Strážnická Martina Krčmaň 32 10 22 31,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 4 32 10 22 31,00
201. Holík Petr Sokol Křelov 32 9 23 29,50
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 4 32 9 23 29,50
202. Priessnitz Michal Hlušovice 38 7 31 29,50
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 4 38 7 31 29,50
203. Ondruška Martin Bělkovice 26 6 20 28,05
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 3 17 5 12 22,95
VP 4 9 1 8 5,10
204. Otáhal Miloslav Hlušovice 26 10 16 28,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 4 26 10 16 28,00
205. Aberl Jiří Z.Hnoyland Hnojice 12 10 2 27,20
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 3 12 10 2 27,20
206. Bršťák František Granitol Mor.Beroun 7 6 1 27,20
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 7 6 1 27,20
207. Majer Vladimír Sokol Nový Svět OL 18 6 12 27,20
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 2 0 2 3,40
VP 3 16 6 10 23,80
208. Ledererová Hana Sokol Neředín 36 5 31 25,50
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 4 36 5 31 25,50
209. Víša Bob Bělkovice 19 13 6 24,65
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 4 19 13 6 24,65
210. Zeman Jaroslav Bělkovice 20 12 8 23,80
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 4 20 12 8 23,80
211. Šofr Pavel Sokol Neředín 28 6 22 23,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 4 28 6 22 23,00
212. Dostál Michal Hněvotín 37 2 35 21,50
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 4 37 2 35 21,50
213. Housková Natálie Hněvotín 36 2 34 21,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 4 36 2 34 21,00
214. Chrobok Radomír TJ Velký Újezd 12 0 12 20,40
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 12 0 12 20,40
215. Kyrych Pavel Sokol Grygov 8 0 8 20,40
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 8 0 8 20,40
216. Navrátil Marek TJ Velký Újezd 12 0 12 20,40
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 12 0 12 20,40
217. Součková Blanka Sokol Neředín 24 5 19 19,50
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 4 24 5 19 19,50
218. Meixnerová Hana Sokol Šternberk 32 2 30 19,00
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 4 32 2 30 19,00
219. Gabrhel Vladimír ml. Sokol Šternberk 8 7 1 18,70
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 3 8 7 1 18,70
220. Pischel Jiří Sokol Šternberk 8 7 1 18,70
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 3 8 7 1 18,70
221. Vrána Josef Velký Týnec 21 6 15 16,58
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 4 21 6 15 16,58
222. Špunda Jonáš Sokol Šternberk 16 6 10 16,15
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 3 4 0 4 3,40
VP 4 12 6 6 12,75
223. Daňhel Stanislav Sokol Náměšť n.H. 18 6 12 15,30
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 4 18 6 12 15,30
224. Sedláček Petr Bělkovice 12 8 4 15,30
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 4 12 8 4 15,30
225. Stanislav František Sokol Majetín 18 0 18 15,30
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 3 18 0 18 15,30
226. Dvořák Kamil Senice 4 3 1 14,45
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 4 3 1 14,45
227. Gerhát Michal Sokol Grygov 4 1 3 14,45
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 4 1 3 14,45
228. Zapletal Jaroslav Sokol Náměšť n.H. 12 2 10 14,03
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 4 1 3 9,35
VP 4 8 1 7 4,68
229. Polášek Michal Bělkovice 12 7 5 14,03
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 4 12 7 5 14,03
230. Slaný Tomáš Sokol Šternberk 15 6 9 14,03
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 4 15 6 9 14,03
231. Dědič Ladislav TJ Velký Újezd 8 0 8 13,60
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 8 0 8 13,60
232. Spora Jaroslav Sokol Neředín 8 4 4 13,60
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 3 8 4 4 13,60
233. Jančař Jiří Bělkovice 13 6 7 13,18
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 4 13 6 7 13,18
234. Navrátil Tadeáš KST Olomouc 10 7 3 13,18
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 4 10 7 3 13,18
235. Čada Antonín Sokol Neředín 12 1 11 11,90
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 3 12 1 11 11,90
236. Polnar Jaroslav Granitol Mor.Beroun 4 2 2 11,90
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 4 2 2 11,90
237. Ratajská Linda KST Olomouc 7 7 0 11,90
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 4 7 7 0 11,90
238. Jarnot Eduard KST Olomouc 7 6 1 10,63
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 4 7 6 1 10,63
239. Eber Michal Sokol Grygov 4 0 4 10,20
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 4 0 4 10,20
240. Kavan Matyáš KST Olomouc 12 4 8 10,20
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 4 12 4 8 10,20
241. Rozkošný Martin Sokol Grygov 4 0 4 10,20
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 4 0 4 10,20
242. Uvízlová Vanessa Tatran Litovel 4 0 4 10,20
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 4 0 4 10,20
243. Vícha Šimon Tatran Litovel 4 0 4 10,20
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 1 4 0 4 10,20
244. Lép Vojtěch KST Olomouc 8 5 3 9,78
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 4 8 5 3 9,78
245. Brunda Mikuláš KST Olomouc 10 4 6 9,35
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 4 10 4 6 9,35
246. Cankař Radek Sokol Neředín 4 1 3 9,35
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 4 1 3 9,35
247. Hejtmánek Pavel Granitol Mor.Beroun 4 1 3 9,35
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 4 1 3 9,35
248. Krytinář Pavel Hněvotín 11 0 11 9,35
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 3 11 0 11 9,35
249. Říha Radim ml. Senice 4 1 3 9,35
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 4 1 3 9,35
250. Kučerka Matyáš Hněvotín 15 2 13 8,93
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 4 15 2 13 8,93
251. Přikryl Jan Hněvotín 21 0 21 8,93
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 4 21 0 21 8,93
252. Garaj Zoltán Sokol Neředín 8 1 7 8,50
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 3 8 1 7 8,50
253. Chromek Čeněk Sokol Neředín 8 1 7 8,50
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 3 8 1 7 8,50
254. Vaverčák František Sokol Neředín 7 1 6 7,65
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 3 7 1 6 7,65
255. Juřena Štěpán KST Olomouc 8 3 5 7,23
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 4 8 3 5 7,23
256. Aberl Jan Z.Hnoyland Hnojice 4 2 2 6,80
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 3 4 2 2 6,80
257. Bouzek Štěpán Granitol Mor.Beroun 4 0 4 6,80
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 4 0 4 6,80
258. Kasal Patrik SPŠ a SOU Uničov 4 0 4 6,80
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 4 0 4 6,80
259. Sovadinová Rút KST Olomouc 4 4 0 6,80
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 4 4 4 0 6,80
260. Špunda Ladislav Sokol Křelov 4 4 0 6,80
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 4 4 4 0 6,80
261. Kašpárek Vojtěch Sokol Šternberk 12 1 11 6,38
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 4 12 1 11 6,38
262. Slavíček Stanislav Hlušovice 12 1 11 6,38
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 4 12 1 11 6,38
263. Budina Marek Hněvotín 14 0 14 5,95
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 4 14 0 14 5,95
264. Procházka Pavel Hněvotín 14 0 14 5,95
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 4 14 0 14 5,95
265. Vitásek Pavel Hlušovice 4 3 1 5,53
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 4 4 3 1 5,53
266. Kašpárková Michaela Sokol Šternberk 8 1 7 4,68
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 4 8 1 7 4,68
267. Cikryt Patrik Hněvotín 10 0 10 4,25
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 4 10 0 10 4,25
268. Dusík Jakub ml. KST Olomouc 4 2 2 4,25
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 4 4 2 2 4,25
269. Seidler Lubomír Sokol Neředín 4 2 2 4,25
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 4 4 2 2 4,25
270. Kašpárek Michal Sokol Šternberk 9 0 9 3,83
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 4 9 0 9 3,83
271. Grohman Radek Z.Hnoyland Hnojice 4 0 4 3,40
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 3 4 0 4 3,40
272. Pavelová Barbora Granitol Mor.Beroun 2 0 2 3,40
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 2 0 2 3,40
273. Polák David KST Olomouc 2 2 0 3,40
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 4 2 2 0 3,40
274. Rádek Ivo Granitol Mor.Beroun 2 0 2 3,40
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 2 0 2 3,40
275. Ratajský Martin KST Olomouc 2 2 0 3,40
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 4 2 2 0 3,40
276. Trhalová Veronika Sokol Náměšť n.H. 2 1 1 3,40
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 1 0 1 1,70
VP 4 1 1 0 1,70
277. Vaculka Vratislav ml. Sokol Majetín 4 0 4 3,40
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 3 4 0 4 3,40
278. Špunda František Sokol Křelov 4 1 3 2,98
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 4 4 1 3 2,98
279. Šulc Jakub Hněvotín 6 0 6 2,55
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 4 6 0 6 2,55
280. Černošek Tomáš Krčmaň 4 0 4 1,70
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 4 4 0 4 1,70
281. Duda Benjamin Hněvotín 4 0 4 1,70
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 4 4 0 4 1,70
282. Jurák Ondřej KST Olomouc 4 0 4 1,70
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 4 4 0 4 1,70
283. Likavčanová Lenka Sokol Náměšť n.H. 4 0 4 1,70
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 4 4 0 4 1,70
284. Němeček Václav Sokol Šternberk 4 0 4 1,70
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 4 4 0 4 1,70
285. Soušek Josef Granitol Mor.Beroun 1 0 1 1,70
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 2 1 0 1 1,70
286. Trubák Josef Sokol Šternberk 4 0 4 1,70
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 4 4 0 4 1,70
287. Zika Jan Sokol Šternberk 4 0 4 1,70
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 4 4 0 4 1,70
288. Budina Petr Hněvotín 2 0 2 0,85
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 4 2 0 2 0,85
289. Horák Václav Sokol Náměšť n.H. 2 0 2 0,85
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 4 2 0 2 0,85
290. Kučerka Leoš Hněvotín 2 0 2 0,85
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 4 2 0 2 0,85
291. Sochor Václav KST Olomouc 2 0 2 0,85
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 4 2 0 2 0,85
292. Sovadinová Anna KST Olomouc 2 0 2 0,85
třída zápasy výhry prohry koeficient
VP 4 2 0 2 0,85

výpočet koeficientu

Výpočet koeficientu je proveden na základě bodového přepočtení k počtu vyhraných a prohraných zápasů napříč všemi třídami.

Základní koeficient výhry (počet výher * body) podle třídy:
1. třída = 8 bod
2. třída = 5 bod
3. třída = 3 bod
4. třída = 2 bod

Základní koeficient prohry (počet proher * body) podle třídy:
1. třída = 3 bod
2. třída = 2 bod
3. třída = 1 bod
4. třída = 0,5 bod

Dále jsou zvýhodněni hráči, kteří v jednotlivých třídách obsadili dle úspěšnosti TOP5 (body x 1,5), a TOP15 (body x 1,25).
Hráčům, kteří odehráli v třídě méně než 30% utkání (<30%) se celková hodnota bodů snižuje a to (body x 0,85)


Příklad:
Karel Novák odehrál pouze v 1. třídě 40 zápasů s bilancí 35 výher a 5 proher, současně se umístí v třídě v TOP15

Výpočet:
(35 výher * 8 bodů) + (5 proher * 3 body) = 295 bodů * 1,25 (TOP 15) = 368,75 bodů.


Petr Rychlý odehrál ve 2. třídě 10 zápasů s bilancí 5 výher a 6 proher, celkově však odehrál méně než 30% utkání;
dále odehrál ve 3. třídě 40 zápasů s bilancí 25 výher a 15 proher.

Výpočet:
ve 2. třídě = (5 výher * 5 bodů) + (6 proher * 2 body) = 37 bodů * 0,85 (>30%) = 31,45 bodů.
ve 3. třídě = (25 výher * 3 body) + (15 proher * 1 bodů) = 90 bodů
Celkem Petr Rychlý získal 31,45 + 90 = 121,45 bodů.





Poslední aktualizace žebříčku: 3.4.2024

aktualizace žebříčku