Webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies (více o cookies). Jejich používáním s tímto vyjadřujete souhlas. souhlasím
zavřít

Prohlášení o použití cookies

Za účelem zlepšení Vám poskytovaných služeb využívají naše stránky soubory cookies.
Cookies jsou malé datové soubory, díky kterým si navštívené webové stránky stránky pamatují vaše úkony a nastavení, které jste na nich provedli, takže tyto údaje nemusíte zadávat opakovaně. Cookies nepředstavují nebezpečí, mají však význam pro ochranu soukromí. Cookies nelze použít pro zjištění totožnosti návštěvníků stránek ani ke zneužití přihlašovacích údajů.

Jaké cookies používáme?

Používáme cookies například pro zachování vašich preferencí při prohlížení těchto webových stránek, ke správné funkčnosti našich stránek, při zapamatování přihlašovacích údajů našich uživatelů, kontrolu hlasování v anketách a další.
Dále používáme cookies třetích stran (např. Google Analytics pro analýzu návštěvnosti). Tyto cookies jsou řízeny třetími stranami a nemáme přístup ke čtení nebo zápisu těchto dat (více na https://policies.google.com/technologies/partner-sites?hl=cs).

Souhlas s ukládáním cookies

Většina prohlížečů cookies automaticky akceptuje, pokud není prohlížeč nastaven jinak. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies. Použití cookies můžete omezit nebo zablokovat v nastavení svého webového prohlížeče.
www.MBSPORTY.cz fotbal fotbal pinec pinec kuzelky kuželky nohejbal nohejbal kulturistika kulturistika volejbal volejbal tenis tenis šachy šachy běh běh lyžování lyžování florbal florbal hasici hasiči gymnastika gymnastika cyklistika cyklistika strongman strongman jumping jumping oldboys oldboys new

úspěšnost jednotlivců B

p. hráč družstvo skóre úspěšnost
1. Němčák MikulášTJ Kožušany D43 : 1 uspesnost 97%
2. Kusmič VlastimilMoravský Beroun B28 : 1 uspesnost 96%
3. Pavlica ZdeněkSportklub Štarnov E56 : 3 uspesnost 94%
4. Strážnický MartinSokol Náměšť n.H. B48 : 8 uspesnost 85%
5. Horký LukášSokol Náměšť n.H. B50 : 10 uspesnost 83%
6. Vydržel MilanMoravský Beroun B19 : 4 uspesnost 82%
7. Kouřil JosefSokol Majetín A28 : 6 uspesnost 82%
8. Chmelař OndřejLutín B31 : 7 uspesnost 81%
9. Hejtmánek PavelMoravský Beroun B50 : 12 uspesnost 80%
10. Fišara PavelSokol Křelov C53 : 13 uspesnost 80%
11. Marek MichalSenice A53 : 13 uspesnost 80%
12. Bauer FrantišekSokol Neředín F37 : 11 uspesnost 77%
13. Dvouletý DanielTJ Velký Újezd B42 : 13 uspesnost 76%
14. Zuština DavidZ.Hnoyland Hnojice B36 : 13 uspesnost 73%
15. Poprach VojtěchTJ Kožušany D37 : 15 uspesnost 71%
16. Doseděl TomášSokol Neředín F36 : 16 uspesnost 69%
17. Tkaczik JanZ.Hnoyland Hnojice B27 : 12 uspesnost 69%
18. Štefančík JanTJ Kožušany D27 : 12 uspesnost 69%
19. Vynikal BedřichSokol Dub n.M A36 : 17 uspesnost 67%
20. Spurný TomášSokol Neředín F16 : 8 uspesnost 66%
21. Kořenek VáclavZ.Hnoyland Hnojice B33 : 19 uspesnost 63%
22. Batla BenSokol Náměšť n.H. B39 : 24 uspesnost 61%
23. Smička IvoSokol Náměšť n.H. B37 : 23 uspesnost 61%
24. Gofroj ZbyněkSokol Neředín F41 : 26 uspesnost 61%
25. Kaláb JiříSokol Majetín A28 : 24 uspesnost 53%
26. Kollmann LadislavSenice A33 : 30 uspesnost 52%
27. Půr RadekSokol Křelov C23 : 21 uspesnost 52%
28. Urbanec RadekSokol Dub n.M A23 : 23 uspesnost 50%
29. Vykydal FrantišekSportklub Štarnov E29 : 31 uspesnost 48%
30. Drozd TomášSokol Křelov C30 : 33 uspesnost 47%
31. Sléžka MilošTJ Velký Újezd B32 : 38 uspesnost 45%
32. Konečný VlastimilSenice A26 : 34 uspesnost 43%
33. Rabenseifner ZdeněkZ.Hnoyland Hnojice B19 : 25 uspesnost 43%
34. Chromek ČeněkSokol Neředín F12 : 16 uspesnost 42%
35. Kořínek JiříSokol Křelov C28 : 38 uspesnost 42%
36. Školoud MiroslavSokol Majetín A22 : 30 uspesnost 42%
37. Koutný RadovanSokol Majetín A22 : 30 uspesnost 42%
38. Kusmič MartinMoravský Beroun B19 : 26 uspesnost 42%
39. Lorenc FilipSportklub Štarnov E14 : 22 uspesnost 38%
40. Kvapilík IvoSenice A14 : 22 uspesnost 38%
41. Dubovan MiroslavTJ Velký Újezd B14 : 22 uspesnost 38%
42. Pavela OndřejMoravský Beroun B14 : 23 uspesnost 37%
43. Krátký PavelSokol Dub n.M A23 : 38 uspesnost 37%
44. Štecura MartinSportklub Štarnov E17 : 29 uspesnost 36%
45. Kovář DanielTJ Velký Újezd B24 : 42 uspesnost 36%
46. Suchánek Marek ml.TJ Kožušany D24 : 44 uspesnost 35%
47. Dzuro MichalLutín B20 : 44 uspesnost 31%
48. Piták JanZ.Hnoyland Hnojice B11 : 25 uspesnost 30%
49. Bátěk DušanLutín B14 : 33 uspesnost 29%
50. Chabičovský JiříLutín B7 : 17 uspesnost 29%
51. Svozil PavelSportklub Štarnov E15 : 39 uspesnost 27%
52. Lakomý PavelSenice A13 : 34 uspesnost 27%
53. Petružela TomášTJ Velký Újezd B9 : 31 uspesnost 22%
54. Vaculka Vratislav st.Sokol Majetín A12 : 46 uspesnost 20%
55. Drahník JanSokol Neředín F6 : 26 uspesnost 18%
56. Zdráhal RichardLutín B11 : 49 uspesnost 18%
57. Krikel JosefLutín B8 : 46 uspesnost 14%
58. Eštvan PetrSokol Dub n.M A5 : 31 uspesnost 13%
59. Zuština LukášZ.Hnoyland Hnojice B4 : 30 uspesnost 11%
60. Komárek JosefSokol Dub n.M A2 : 24 uspesnost 7%
61. Vrba JakubTJ Kožušany D0 : 25 uspesnost 0%
62. Číhal TomášSokol Dub n.M A0 : 27 uspesnost 0%

hráči s méně než 33% odehraných zápasů

p. hráč družstvo skóre úspěšnost
1. Bršťák FrantišekMoravský Beroun B4 : 0 uspesnost 100%
2. Glücková LenkaMoravský Beroun B2 : 0 uspesnost 100%
3. Horký StanislavSokol Náměšť n.H. B7 : 1 uspesnost 87%
4. Cimprich ZdeněkSokol Křelov C11 : 2 uspesnost 84%
5. Drábek MilanSokol Křelov C3 : 1 uspesnost 75%
6. Smrček PetrZ.Hnoyland Hnojice B3 : 1 uspesnost 75%
7. Horák MojmírTJ Kožušany D3 : 1 uspesnost 75%
8. Koutný MarekSportklub Štarnov E5 : 3 uspesnost 62%
9. Aujeský MarekSokol Křelov C7 : 5 uspesnost 58%
10. Kucharčík JaroslavSportklub Štarnov E2 : 2 uspesnost 50%
11. Smékal PetrSokol Dub n.M A2 : 2 uspesnost 50%
12. Stuchlík VáclavTJ Kožušany D6 : 6 uspesnost 50%
13. Skoupil FrantišekSokol Náměšť n.H. B2 : 2 uspesnost 50%
14. Spáčil JaroslavTJ Kožušany D4 : 4 uspesnost 50%
15. Vach ZdeněkSokol Neředín F4 : 8 uspesnost 33%
16. Vaculka Vratislav ml.Sokol Majetín A1 : 3 uspesnost 25%
17. Krkoška OndřejSokol Majetín A1 : 3 uspesnost 25%
18. Halfar MiloslavSokol Náměšť n.H. B1 : 3 uspesnost 25%
19. Čider VlastimilMoravský Beroun B4 : 14 uspesnost 22%
20. Ház JaroslavTJ Velký Újezd B2 : 10 uspesnost 16%
21. Bartošák LiborMoravský Beroun B3 : 17 uspesnost 15%
22. Rabenseifner JanZ.Hnoyland Hnojice B1 : 7 uspesnost 12%
23. Haderka JakubSokol Křelov C0 : 2 uspesnost 0%
24. Juřena JiříSokol Neředín F0 : 4 uspesnost 0%
25. Kovář RadekTJ Velký Újezd B0 : 4 uspesnost 0%
26. Sláma JanSokol Neředín F0 : 4 uspesnost 0%
27. Janalík MiroslavMoravský Beroun B0 : 4 uspesnost 0%
28. Kopecký FilipSportklub Štarnov E0 : 4 uspesnost 0%
29. Kořenek JáchymZ.Hnoyland Hnojice B0 : 4 uspesnost 0%
30. Smékal TomášTJ Velký Újezd B0 : 4 uspesnost 0%
31. Jedlička MiroslavMoravský Beroun B0 : 8 uspesnost 0%
32. Zdráhal VladimírTJ Kožušany D0 : 20 uspesnost 0%
© Martin Kusmič 2009 - 2019
příhlášení